Године узлета и Висока школа – Сирмијум

Наставници и сарадници Високе школе струковних студија за васпитаче и пословне информатичаре – Сирмијум, др Гордана Мијаиловић, др Исидора Кораћ, др Дејан Савичевић, др Гордана Степић, мр Соња Алмажан и МА Ивана Прлић, ангажовани су као тренери и ментори у имплементацији Основа програма предшколског васпитања и образовања – Године узлета.

Обуке и менторски рад се одвијају у предшколским установама широм Републике Србије од септембра 2019. до 2022. године.

Како је један од општих циљева Основа програма „да се васпитачи, стручни сарадници и стручњаци других профила, истраживачи, носиоци образовне политике и сви који се баве предшколским васпитањем и образовањем повезују у истраживачку заједницу која кроз истраживања и узајамну подршку гради квалитет предшколског васпитања и образовања”, у годинама које су пред нама настојаћемо да у свом раду истински, кроз поступке подржавамо и живимо вредности од којих у програму полазимо.

Аутор слике је предавач мр Соња Алмажан.

Visits: 181