Представа и пакетићи за најмлађе пацијенте сремскомитровачке болнице

Представници Студентског парламента и Студентског позоришта наше Школе посетили су сремскомитровачку болницу 26.12.2019. год. Обрадовали су малишане, који дане празника проводе у болници, представом „Са Деда-Мразом око света“ и пакетићима.

Представу су извели Ивана Пајкановић, Душан Дроњак, Катарина Дернер, Марија Ћирковић и Кристина Николић, студенти друге године студија, чланови Студентског позоришта.

Новогодишње пакетиће су обезбедили студенти наше Школе кроз акцију коју су покренули председник Студентског парламента Немања Мркић и заменица председника Катарина Дернер.

Захваљујемо студентима на иницијативи, ангажовању и тренуцима радости и задовољства које су приуштили малишанима на одељењу Педијатрије.

Visits: 292