Студентско позориште наставља са радом

Позивамо чланове Студентског позоришта и заинтересоване студенте свих студијских програма и свих година студија да присуствују састанку Студентског позоришта у уторак, 10. 11. 2020. године у 11.30 часова (амфитеатар 1), уз претходну пријаву на мејл координатора Гордане Степић – vs.gordana.stepic@gmail.com , како бисмо организовали састанак у складу са свим мерама заштите од Covid 19.

Припремамо нову представу уз подршку Покрајинског секретаријата за високо образовање и научноистраживачку делатност. О подршци Покрајинског секретаријата за високо образовање и научноистраживачку делатност  и досадашњим активностима Студентског позоришта можете се информисати ОВДЕ.

Погледајте галерију фотографија са наше прве представе „Ко је сместио вуку“ премијерно изведене за  Дан школе, 2019. године. У гостима су нам били другари из ПУ „Пчелица“ из Сремске Митровице.