ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ДРУГЕ И ТРЕЋЕ ГОДИНЕ СТУДИЈА НА СТУДИЈСКИМ ПРОГРАМИМА ЗА ОБРАЗОВАЊЕ ВАСПИТАЧА

Spread the love

СТРУЧНО-ПЕДАГОШКА ПРАКСА У ЛЕТЊЕМ СЕМЕСТРУ 2020/2021. ГОДИНЕ, ОБАВИЋЕ СЕ У ПЕРИОДУ ОД 17. ДО 28. МАЈА 2021. ГОДИНЕ, У ОБЈЕКТИМА П.У. „ПЧЕЛИЦА“ У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ.

СТУДЕНТИ ЋЕ БИТИ ПОДЕЉЕНИ У ДВЕ ГРУПЕ КАО ЗА МОДЕЛ КОМБИНОВАНЕ НАСТАВЕ. ГРУПА КОЈА БИ ПО РАСПОРЕДУ ИМАЛА ОНЛАЈН НАСТАВУ ТЕ НЕДЕЉЕ ОБАВЉА ПРАКСУ У ВРТИЋУ.*

УПУТЕ ЗА ОБАВЉАЊЕ ПРАКСЕ СТУДЕНТИ ЋЕ ПРЕУЗИМАТИ У СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ ШКОЛЕ ОД 05.05.2021. ГОДИНЕ, КАДА ЋЕ ДОБИТИ И ИНФОРМАЦИЈУ У КОЈИМ ОБЈЕКТИМА ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ СУ РАСПОРЕЂЕНИ.

За обављање праксе у предшколској установи сви студенти морају имати дневник праксе и уредну санитарну књижицу. Санитарна књижица се може купити у скриптарници школе, а санитарни преглед обавити у месту боравка студента.

*ПРИМЕР:

Недеља од 17. до 21.маја 2021.

I група – непосредна настава у школи

II група – пракса у вртићу

Недеља од 24. до 28. маја, 2021.

I група – пракса у вртићу

II група – непосредна настава у школи.