Обавештење за студенте мастер студија

Одлуком Наставног стручног већа Високе школе струковних студија за васпитаче и пословне информатичаре – Сирмијум, настава на мастер студијским програмима се изводи онлајн путем. Истакнути распоред наставе на мастер студијским програмима односи се на термине у којима ће наставници, користећи Веб алате слати електронским путем неопходне материјале за наставни процес. Уколико се епидемиолошка ситуација поправи и доведе до ублажавања епидемиолошких мера, непосредан наставни процес ће се реализовати кроз консултативна предавања и вежбе по распореду који ће бити објављен на сајту школе.

Студенти на студијском програму мастер струковни васпитач у комуникацији са студентском службом школе до 6.11.2020. године бирају изборне предмете у првом и трећем семестру школске 2020/2021 године.